neděle 6. července 2014

Active rest day neboli Spratan SuperTakže, krásné počasí, výlet na Slovensko, procházka s krásnými scenériemi a nějakých 20 atrakcí. Říkejme tomu třeba active rest day.... Tak se vrátíme do reality - jak jsme předpokládali, tak jsme se zase jednou pořádně vyřádili. Lezli do kopců, abychom zase mohli lézt dolů a to pořád dokola a když už nemůžete, tak si to dáte ještě dvakrát a potom si vyšplháte na tu zeď a za ní na ten provaz. Asi tak nějak by se dal shrnout náš Spartan Super. 

Dělám si srandu. Byl to ohromný zážitek, který jsme si neuvěřitelně všichni užili! Naložili jsme karavan a vyrazili směr Valčianská Dolina ve složení my 2 TOUGH CHICKS, pan Bodybuilder a naše drahá Kristýnka. Cestou necestou jsme dojeli do malebného údolí, které bylo nějak podezřele obstoupeno horami a kdosi špačkoval, proč se ty Sprtany nemůžou běhat v Jižních Čechách! Usnout před závodem nebylo lehké, ale povedlo se. Naštěstí, protože energie byla potřeba. Nechtěli jsme nic podcenit, tak jsme se ještě před startem stavili u Amixu pro nějakou energii sbalenou na cesty. Tatranky tam sice neměli, ale měli energy gely, které nám pravděpodobně zachránily život ve chvílích, kdy už jsme se tam mezi stromy plahočili jako zombies.

Bylo to těžké? Bylo! Sáhly jsme si na dno? Sáhly! Stálo nám to za to? Stálo! Půjdeme do toho znovu? No tak určtitěěěěě... Ale vy se podívejte na video!


Vaše TOUGH CHICKS a Pan Bodybuilder

5 komentářů:

 1. ježiš vy ste skvělý !!! spartan race mi přijde jako naprosto skvělý závod! žádné komerční pobíhání kolem baráků v městech, ale pořádný bahno a kopce! někdy to musím taky zkusit!

  OdpovědětVymazat
 2. Holky, jste fakt skvělý. Gratuluji a obdivuji.

  OdpovědětVymazat
 3. pecka, jste skvělí ! musí to být úžasný zážitek:)

  OdpovědětVymazat
 4. wau baby, ste super! :) raz by som aj ja do toho išla, no zatiaľ sa na to necítim :D

  OdpovědětVymazat
 5. senzační report, ted už vám zbejvá jenom beast :D

  OdpovědětVymazat