CONTACTS

Kontaktovat nás můžete i na našich osobních emailech!

Adri: abny@email.cz
Alishka: alesia.roubakhova@gmail.com

6 komentářů:

 1. nechodíte jedna z Vás na omlazení do skupiny o Hubnutí? Měla jsem takový pocit, že ano, ale nevím, která z Vás :)

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, co všechno je vhodné jíst po cvičení, hodně jsem u vás četla, že je třeba doplnit rychlé cukry, pokud si to teda s něčím nepletu, děkuju moc za radu :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zdravím,
   v případě, že opravdu posiluješ s volnými váhami, skutečně by bylo vhodný zařadit po cvičení sacharidy. Kolik by těch sacharidů mělo být, to záleží na intenzitě posilování a taky na cílech. Může to být banán (ale to je po náročném posilovacím tréninku málo), ideální je hroznový cukr, marmeláda, rýžové chlebíčky, přesnídávky... jde o to dostat do sebe rychlé sacharidy, aby došlo ke zvýšení hladiny inzulínu v krvi a ke svalům tak mohly být dopraveny potřebné živiny. Co se týče množství, opět záleží na typu Tvé postavy a cílech - může se to pohybovat od 0,5 do 1,5g sacharidů na 1 kg váhy (ta horní hranice je spíše pro ektomorfa snažícího se nabrat svalovou hmotu).
   Hezký den měj ;)

   Vymazat
 3. A pokud se snažím o redukci váhy? :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Záleží na intenzitě Tvého posilování a taky frekvenci. Například já cvičím 6 dní v týdnu, posiluju formou splitů, takže na každou svalovou partii dávám dost velký záhul. Po cvičení si dávám přesnídávku nebo hroznový cukr. Dříve to byly dva rýžové chlebíčky pomazané marmeládou. A přitom se mi tukové zásoby zmenšují :-) Ale to vše záleží taky na typu postavu a nejdůležitější je celkový jídelníček. Vyzkoušej, co jak funguje u tebe. Pokud neposiluješ na váhu ale spíše jedeš v kardio tempu, může postačit banán. Pokud dostávají svaly záhul v podobě váh, se kterými neuděláš hodně opakování, pak zkus tu marmeládu nebo přesnídávky. Vybírej, co Ti chutná, hlavně ať to jsou rychlé cukry a ať tam není moc tuků ;)

   Vymazat